Gdje ima truda, ima i uspjeha!

Misija Kluba je kroz kvalitetne programe razvijati judo vježbanje i približiti ga što većem broju djece. Verificirane programe od Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta stručno provode educirani judo treneri.

Zadovoljstvo nam je poticati naše članove da im redovito vježbanje bude sastavni dio života te na taj način pozitivno utječe na njihovo zdravlje i psihofizički razvoj. Kroz judo aktivnost osiguravamo dobrobiti koje proizlaze iz vježbanja. Gradimo samopouzdanje, pobjeđujemo strah pred preprekama koje su svuda oko nas. Igrajući  se vježbamo, družimo se, potičemo poštovanje, ustrajnost i odgovornost.
Trenutno imamo više od stotinjak članova koji marljivo vježbaju, natječu se i postižu kvalitetne rezultate. Zastupljeni su svi dobni uzrasti od predškolaca pa sve do starijih rekreativaca.